״מרתק ומעורר מחשבות״

עילם אורן

קלינאי תקשורת

Please reload

בידיים הלא נכונות

'בידיים הלא-נכונות' הוא רומן מתח סוחף, המבוסס על עובדות מדעיות בדוקות, ובצד עלילה עוצרת נשימה חושף גם טפח מן השנויים המזומנים לנו בעתיד בתחום הגנטיקה והרפואה.

לרוני סער היה לכאורה כל מה שאדם צעיר ומוכשר עשוי לייחל לו: החברה שהקים בארצות הברית פיתחה מוצר מהפכני בתחום הגנטיקה, הישג העשוי להפכו בקרוב לאדם עשיר מאד ואולי אף לרשום את שמו בדפי ההיסטוריה, ובביתו שבישראל נשאה רעייתו, את ילדם הראשון ברחמה. 

כשמדען העובד בחברה נשדד באכזריות ומחשבו המכיל את כל הידע והפטנטים שנצברו בה נעלם, משקיעי החברה מפנים לה עורף ודורשים את כספם חזרה. גדי אבוטבול, בעל חברת חקירות, וחברו הטוב של רוני נרתם למשימה להצלת החברה ויחד הם יוצאים למסע מסחרר לחשיפת הגורם העומד מאחורי התקיפה. 

עד מהרה נפרשת רשת של רשע סביב השניים, ומאיימת לא רק לנצל את המצאתו של רוני למטרות זדוניות, אלא גם לפגוע בו ובמשפחתו. כשהאלימות נוחתת על סף ביתם, שני החברים צוללים אל לבה של המזימה, רק כדי לגלות שלאמת אותה חיפשו צמוד תג מחיר כבד...

רוני וגדי, גיבורי הספר "פרד במנהטן", חוזרים בסיפור מתח מהפנט החושף את הקורא לעולם האפל שמסתתר מאחורי חקר הגנום האנושי. ההתפתחויות המפתיעות בעלילה והדמויות הצבעוניות, מבטיחות לקורא להישאר במתח עד לשורה האחרונה של הספר. 

בידייים בלא נכונות מאת אבי דומשביצקי
פרד במנהטן

"פרד במנהטן"

 

 

מנכ"ל חברת סטארט-אפ מצליחה נמצא מת בחדרו שבמלון מפואר.

שני מנותחים, בשני בתי חולים שונים, מתים במהלך מה שהיה אמור להיות ניתוח אורתופדי פשוט.

האם יש קשר בין הדברים?

רוני סער, ישראלי שעבר לעבוד בקרן הון סיכון אמריקנית מצליחה, מקוּדם במפתיע לדרגת שותף, אך לפני שהוא מספיק ליהנות מן הקידום, עליו להתמודד עם האירועים הללו ועם כמה התפתחויות נוספות, המאיימות עליו ועל אהובתו. ניסיונותיו לרדת לחקר האמת חושפים לעיניו אמת נוספת, מרה יותר: בעולם העסקים, לכסף יש משקל רב יותר מאשר לחיי אדם.

פֶּרֶד במנהטן הוא ספר מתח בעל קצב מהיר ועלילה מורכבת, החושפת את הנעשה מאחורי הקלעים של הכסף הגדול, ומובילה את הקוראים בדרך הפתלתלה שבה מתקבלות החלטות בקרנות הון סיכון, עד לסופה הבלתי צפוי.

למחבר הספר ניסיון רב שנים כיזם הייטק מצליח וכמשקיע הון סיכון בקרנות ישראליות ואמריקניות.

"לא יכולתי להניח מהיד. קראתי כל הלילה. לא הרגשתי שנחתנו בארה"ב"

ישראל הוידה

מנכ"ל סיגנוס מערכות תוכנה

"עכשיו אני מבין את הסיכון ב"קרן הון סיכון"... ספר מרתק וקולח; כמו ספרי המתח של סידני שלדון, עם טוויסט ישראלי"

גלעד רוזנברג

אומן / שחקן וזמר

"הצצה מסקרנת לעולם שעבורי היה חדש ולא מוכר"

פזית אמדו

פסיכולוגית קלינית

"הזדמנות מצוינת להכיר את הכוחות המופעלים והמניעים שוק שבו מוצר הצריכה הוא כסף... הספר שואב את הקורא לתוך העלילה וכתוב בלשון חדה, בתיאורים מדויקים ומנקודת מבט של מי שמכיר היטב את נבכי שוק ההון. נהנתי מכל רגע. מומלץ בחום"

בטי בן בשט

תולעת ספרים

"לא יכולתי להניח מהידיים. מרגע שהתחלתי לא היתה דרך חזרה. כמו בסדרה מעולה כל פרק יצר הפתעות חדשות שאילץ אותי לקרוא מיד את הפרק הבא"

בני קופלוביץ

איש הייטק

"נהניתי מהקריאה. הכתיבה קולחת והעלילה מעניינת ומסקרנת"

נורית וייס

עו"ד

"היה מרתק להבין איך אנשי ההון סיכון חושבים"

תומר בלקינד

איש הייטק

Please reload

גיבור מזדמן

גיבור מזדמן

תום לא היה חכם, הוא היה גאון. אך יכולותיו החריגות התבטאו רק בתחום אחד: הסייבר.


בכל עניין אחר, שדרש מעט תבונה רגשית, חברתית ואפילו עסקית – נאלץ להסתמך על שתי הנשים שבחייו, שתייווכו בינו ובין המציאות: שרון - רעייתו, וג'ודי - שותפתו לחברת התוכנה שבמסגרתה יישם את רעיונותיו המבריקים.

משבר בלתי צפוי כמעט ומחסל את החברה אותה הקים, אך הצעה מפתיעה שצצה לפתע עשויה להביא להצלתה.

האמנם  מדובר בהצלה? שורה של אירועים בלתי מוסברים שפוקדים את תום ואת סובביו מאלצת אותו להתמודד עם תופעות שאף פעם לא חדרו אל עולמו הפשטני: מירמה, נאמנות, מוות ואהבה.

הוא נסחף מהעולם המוכר של סדר מתמטי וצדק מוחלט למציאות אפלה של ריגול, מניפולציות וחוסר ודאות, שהחוק היחידי השולט בה הוא: אין לסמוך על אף אחד.

"אחד הספרים היותר טובים שקראתי בזמן האחרון, ממליץ בחום.
גילוי נאות - הסופר הוא חבר והגיבור הוא...  :)"

סני סנילביץ

יזם

"ספרך הראשון, ״פרד במנהטן״, היה מעולה - רהוט, קולח ומהנה ביותר. ספרך השני, ״גיבור מזדמן״ אף טוב יותר. ומעורר מחשבה. מפחיד לחשוב עד כמה מהר העלילה עלולה להפוך למציאות. "

אביבה אישוני

מורה

"ספר מתח עוצר נשימה שאי אפשר להניח מהיד!!"

יואב לוי

מנכ״ל פרשפוינט

"הספר מרתק ומושך מהעמוד הראשון. רק העיניים שהתחילו להעצם גרמו לי להניח את הספר בצד ולחזור אליו בערב שלמחרת על מנת לסיימו."

איל באב״ד

בלוגר

Please reload

FOLLOW ME

© 2016 by avi domoshevizki

ניתן לשלם בכרטיס אשראי גם אם אינך לקוח PAYPAL